Zoznam zapojených škôl

Poradie Hráčska skupina Škola Skóre 2013/ 2014 Skóre 2014/ 2015 Skóre 2015/ 2016 Skóre 2016/ 2017 Skóre 2017/ 2018 Skóre 2018/ 2019 Skóre celkové
1. Základná škola, Benkova 34, Nitra 0 0 0 0 0 0 0
2. Základná škola, Sládkovičova 510, Hranovnica 0 0 0 0 0 0 0
3. Základná škola, Jánovce 212, Jánovce 0 0 0 0 0 0 0
4. Základná škola s MŠ, Mútne 224, Mútne 0 0 0 0 0 0 0
5. žubrienky Základná škola, Nábrežná 95, Nové Zámky 0 0 0 0 0 0 0
6. Základná škola, Semerovo 110, Semerovo 0 0 0 0 0 0 0
7. Cirkevná základná škola, Volgogradská 2, Michalovce 0 0 0 0 0 0 0
8. Základná škola s MŠ, Štefánikova 432, Varín 10 0 0 0 0 0 10
9. Základná škola s MŠ, Hlavná 199, Úľany nad Žitavou 0 0 0 0 0 0 0
10. Rimavskosobotské orly Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej, Daxnerova 42, Rimavská Sobota 0 0 0 0 0 0 0
11. ZŠ s MŠ sv. Gorazda, Dlhá 78, Nitra 0 0 0 0 0 0 0
12. Základná škola, Kravany 241, Kravany 0 0 0 0 0 0 0
13. Základná škola, Telgárt 68, Telgárt 0 0 0 0 0 0 0
14. Základná škola s MŠ, Školská 1575, Hriňová 0 0 0 0 0 0 0
15. zelené zázvory Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica 0 0 0 0 0 0 0
16. Základná škola, Jovsa 242, Jovsa 0 0 0 0 0 0 0
17. Základná škola, Budovateľská 1992/9, Snina 0 0 0 0 0 0 0
18. Základná škola, Pugačevova 1381/7, Humenné 0 0 0 0 0 0 0
19. Špeciálna zákl.škola, Tyršova 1, Sobrance 0 0 0 0 0 0 0
20. Základná škola, Skalité č. 729, Skalité 0 0 0 0 0 0 0
21. Základná škola s MŠ, Školská 480, Likavka 0 0 0 0 0 0 0
22. Základná škola Lipová, Lipová 183, Lipová 0 0 0 0 0 0 0
23. Základná škola, Zlatá 2, Rožňava 1 0 0 0 0 0 1
24. Banda Základná škola s MŠ, Krivec I. 1355, Hriňová 0 0 0 0 0 0 0
25. Drozdi SAŽP - test, Tajovského 28, Banská Bystrica 0 0 0 1 0 0 1
26. Eccotiger Základná škola, Českoslov. armády 15, Moldava nad Bodvou 0 0 0 0 0 0 0
27. Základná škola, Stredisková 2735/5, Lieskovec 0 0 0 0 0 0 0
28. Ekologické slniečka Základná škola Janka Francisciho Rimavského, Nábrežie Rimavy 457, Hnúšťa 3 0 0 0 0 0 3
29. Základná škola, G. Bethlena 41, Nové Zámky 0 0 0 0 0 0 0
30. EKO-logici Základná škola J. A. Komenského, Rábska 14, Kolárovo 0 0 0 0 0 0 0
31. Základná škola, Májové námestie 1, Prešov 0 0 0 0 0 0 0
32. Základná škola, Važecká 11, Prešov 0 0 0 0 0 0 0
33. Základná škola, Letná 91, Novosad 0 0 0 0 0 0 0
34. Základná škola s MŠ, Chmeľnica 58, Chmeľnica 0 0 0 0 0 0 0
35. Špeciálna ZŠ, Nám. sv. Štefana 3, Dunajská Streda 0 0 0 0 0 0 0
36. Súkromná základná škola, Štiavnická cesta 80, Ružomberok 0 0 0 0 0 0 0
37. Základná škola, Pribinova 123/9, Nováky 0 0 0 0 0 0 0
38. Základná škola, Malonecpalská 206/37, Prievidza 0 0 0 0 0 0 0
39. Stredná odborná škola dopravná, Zelená 2, Martin-Priekopa 0 0 0 0 0 0 0
40. Konvalinky Základná škola, Mochovská 4, Veľký Ďur 0 0 0 0 0 0 0
41. Základná škola, Nitrianska 98, Branč 0 0 0 0 0 0 0
42. Stredná zdravotn. škola, Farská 23, Nitra 0 0 0 0 0 0 0
43. Špec. základná škola, Lesná 9, Kolárovo 0 0 0 0 0 0 0
44. Stredná odborná škola, Pruské 294, Pruské 0 0 0 0 0 0 0
45. Základná škola, Záhorácka 95, Malacky 0 0 0 0 0 0 0
46. Žiaci - Hurbanovo Základná škola, Nám. Konkolyho-Thege 2, Hurbanovo 0 0 0 0 0 0 0
47. Stredná odborná škola Námestovo, Hattalova 968/33, Námestovo 11 0 0 0 0 0 11
48. Základná škola, Čápor 1085, Cabaj - Čápor 0 0 0 0 0 0 0
49. Združená stredná škola, Štefánikova 39, Svit 0 0 0 0 0 0 0
50. Základná škola s MŠ, Školská 373, Horná Kráľová 0 0 0 0 0 0 0
51. Stredná odborná škola - Szakközépiskola, 1. mája 1, Hurbanovo 0 0 0 0 0 0 0
52. SOU strojárske, Bratislavská cesta 10, Komárno 0 0 0 0 0 0 0
53. Stredná odborná škola obchodu a služieb, Budovateľská 32, Komárno 0 0 0 0 0 0 0
54. Envirokrúžok Základná škola, Klátova Nová Ves 351, Klátova Nová Ves 3 0 0 0 0 0 3
55. Základná škola s MŠ, Boleráz 456, Boleráz 0 0 0 0 0 0 0
56. Základná škola, Nám. Bélu Bartóka 497/20, Veľký Meder 0 0 0 0 0 0 0
57. zspa Základná škola, Park Angelinum 8, Košice 0 0 0 0 0 0 0
58. Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava 0 0 0 0 0 0 0
59. Súkromná ZŠ, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves 0 0 0 0 0 0 0
60. Základná škola, Nám.Sl.Uč.Tovarišst. 12, Trnava 0 0 0 0 0 0 0
61. Základná škola sv. Dominika Savia, Školská 386, Dubnica nad Váhom 0 0 0 0 0 0 0
62. Základná škola, Školská 766/2, Lehota pod Vtáčnikom 0 0 0 0 0 0 0
63. Základná škola A. Kmeťa, M. R. Štefánika 34, Levice 0 0 0 0 0 0 0
64. Stredná odborná škola agrotechnická, Tovarnícka 1632, Topoľčany 0 0 0 0 0 0 0
65. Materská škola, Kyjevská 2020/14, Rožňava 0 0 0 0 0 0 0
66. Základná škola, Šarfická 301, Blatné 0 0 0 0 0 0 0
67. Základná škola, Hamuliakovo 134, Hamuliakovo 0 0 0 0 0 0 0
68. Základná škola, Sadová 620, Senica 0 0 0 0 0 0 0
69. Bobríci Základná škola, Školská 281, Brodské 3 0 0 0 0 0 3
70. Základná škola s MŠ, Bánovská 30, Trenčianska Turná 0 0 0 0 0 0 0
71. Materská škola, Bystrická 34, Košice-Pereš 0 0 0 0 0 0 0
72. Stredná odborná škola Andyho Warhola, Duchnovičova 506, Medzilaborce 0 0 0 0 0 0 0
73. Gymnázium, 1. mája 8, Malacky 0 0 0 0 0 0 0
74. Spojená škola, Z. Nejedlého 41, Levice 0 0 0 0 0 0 0
75. Špec.základná škola, Ďumbierska 15, Banská Bystrica 0 0 0 0 0 0 0
76. Gymnázium A. Vrábla, Mierová 5, Levice 0 0 0 0 0 0 0
77. ZSŠ - Szakképző Iskola, Hlavné nám. 2, Dvory nad Žitavou 0 0 0 0 0 0 0
78. SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky 0 0 0 0 0 0 0
79. Spojená škola, Hattalova 471, Nižná 6 0 0 0 0 0 6
80. Stredná odborná škola elektrotechnická, Komenského 50, Žilina 0 0 0 0 0 0 0
81. Súkromné gymnázium, Družby 554/64, Podbrezová 0 0 0 0 0 0 0
82. Gymnázium sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov 0 0 0 0 0 0 0
83. Ev.kolegiálne gymnázium, Nám. legionárov 3, Prešov 0 0 0 0 0 0 0
84. Gymnázium J. M. Hurbana, 17. novembra 1296, Čadca 0 0 0 0 0 0 0
85. Gymnázium MK, Mládežnícka 51, Banská Bystrica 0 0 0 0 0 0 0
86. Základná škola, Francisciho 803, Tisovec 12 0 0 0 0 0 12
87. Základná škola, Pohraničná 9, Komárno 29 0 0 0 0 0 29
88. Enviropozitivni Stredná priemyselná škola, Komenského 2, Košice - Staré Mesto 83 0 0 0 0 0 83
89. ENVIRÁCI Stredná zdravotnícka škola, Masarykova 27, Michalovce 0 0 0 12 0 0 12
90. EKOEKONÓMOVIA Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra 0 16 0 0 0 0 16
91. ekosš Základná škola, Hlavná 1, Pohronská Polhora 15 0 0 0 0 0 15
92. Ochrancovia prírody Základná škola s MŠ, Družstevná 201, Poniky 24 0 0 0 0 0 24
93. Gumkáči Špec.základná škola, Zápotockého 127, Hnúšťa 15 14 0 0 0 0 29
94. bosoráci Základná škola, Sasinkova 530, Kopčany 31 0 0 0 0 0 31
95. Rtím Gymn. J. F. Rimavského, Kláštorská 37, Levoča 29 0 0 0 0 0 29
96. Hôrkáci Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra 42 0 0 0 0 0 42
97. Snežienky Základná škola s MŠ, Komenského ulica 587/15, Poprad 323 353 0 0 0 0 676
98. enviróza90042 Základná škola, Alžbetin dvor 81, Miloslavov 71 0 0 0 0 0 71
99. Špeciálna základná škola, SNP 49, Krompachy 133 3 0 0 0 0 136
100. Krúžok - Dobrovoľník - "Anjel" Stredná odborná škola, Jarmočná 108, Stará Ľubovňa 148 0 0 0 0 0 148
101. Tajkáči Základná škola s MŠ, Tajovského ulica 2764/17, Poprad 148 228 0 0 0 0 376
102. Mudrlanti Základná škola, Komenského 23, Bardejov 0 476 33 0 0 0 509
103. Greenpeaces Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609, Topoľčany 348 289 120 0 9 0 766