# aktivujsa pokračuje!

Jar sa už tradične spája s aktivitami, ktoré majú prispieť k skrášleniu nášho okolia, vyčisteniu lesných chodníkov, lúk, brehov potokov či riek. Tešíme sa, že takto zamerané eko podujatia sú čoraz viac atraktívne aj pre generáciu tínedžerov.
 
Je veľká vec, keď mladí upozorňujú na závažnosť klimatických zmien. Dôležité ale je aj to, aby sme si pripomínali, že našou vlastnou činnosťou vieme prispieť k zlepšeniu kvality prostredia, v ktorom žijeme. Chceme o Vás vedieť! Ak ste už tento rok spolu s partiou kamarátov či spolužiakov vyčistili kúsok prírody, alebo sa na to ešte len chystáte, zapojte sa do našej súťaže a # aktivuj sa! Pošlite fotografie, kresby, natočte videá, spracujte reportáže či správy o Vašej aktivite. Dajte o sebe vedieť! Váš skutok pre životné prostredie si zaslúži pozornosť.
 
Svojím príbehom mladí ľudia neraz dokážu motivovať ku konkrétnym činom aj dospelých. My o Vás dáme vedieť prostredníctvom našej fb stránky Envirovýchova a najlepšie spracované príbehy odmeníme hodnotnými cenami.