Jarné upratovanie s Maxom a Envirózou

Chystáte sa na výlet do lesa, na hory či len tak si vybehnúť do prírody? Sneh už zmizol a odhalil naše prehrešky voči prírode. Využime toto jarné obdobie k pozitívnej zmene v prírode. Je čas nadviazať na našu šnúru zberov voľne pohodeného odpadu. Max sa už do upratovania pustil a čo vy?

Zapojiť sa môže každý kto má chuť, deti, rodiny, školy, dospeláci. Motiváciou pre vás môže byť nielen dobrý pocit zo seba, čistá príroda, ale aj odmena. Nezabudnite odpadky správne vytriediť! Koniec koncov ide o dobrú vec so zámerom dosiahnutia spoločného cieľa, odstrániť stopy človeka z prírody a vyzdvihnúť jej krásu.

Pravidlá výzvy:

  1. Dbaj na bezpečnosť.
  2. Ak chceš ísť do prírody a si ešte malý, choď s rodičom.
  3. Zbieraj len odpad, ktorý ti neublíži.
  4. Vyseparuj čo sa dá.
  5. Po nazbieraní aspoň jedného bežného vreca, alebo tašky si sprav selfie.
  6. Svoju fotku pošli do správy na facebook.com/envirovychova, alebo na email envirovyzva@sazp.sk; nezabudni na svoje meno a miesto zberu odpadu.

Zapojiť sa môžete do 5.6.2022, náhodne vyžrebovaní zberači získajú zaujímavé vecné ceny.

NOVINKA: Po minulé roky nám zasielali fotografie aj celé triedy a preto sme sa rozhodli, že dve triedy, ktoré sa zapoja a pošlú fotografiu do 22.5.2022 budú zaradené do skorého žrebovania o plne hradenú exkurziu v mesiaci jún (pre cca 40 žiakov a učiteľov - exkurzia, doprava, strava, vstupné v cene.)

Jarné upratovanie s Maxom a Envirózou Jarné upratovanie s Maxom a Envirózou